Informatiebijeenkomst voor roze wensouders

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 30 september 2018
Tijd: 11:00
Type: Overige
Website: https://www.meerdangewenst.nl/activiteit/denbosch30sept18/

Locatie:

Naam: Basisschool Noorderlicht
Straat: Eerste Rompert 9
Postcode: 5233EA
Plaats: Den Bosch
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:

Wensouder informatiebijeenkomst zondag 30 september Den Bosch


Ben je lesbisch/bi en heb je een kinderwens? Kom dan op zondag 30 september naar de informatiebijeenkomst voor wensouders. Stichting Meer dan Gewenst organiseert de bijeenkomst voor LHB(T)’s met een kinderwens, maar ook hetero’s die een roze gezin overwegen zijn van harte welkom. De voorlichtingsdag is voor het eerst in Brabant, in Den Bosch. Wensouders uit het hele land kunnen zich aanmelden.

Tijdens de bijeenkomst zullen wensouders die al kinderen hebben hun ervaringen delen. Verder zullen diverse mogelijke gezinsconstructies besproken worden en er is tijd voor vragen en discussie. Een advocaat zal de juridische kant van de verschillende gezinssamenstellingen belichten.  


Kosten en aanmelden
Deelname kost 15 euro (plus 1,50 euro reserveringskosten). Met dit bedrag steun je Meer dan Gewenst.


Tickets kun je via onderstaande link bestellen:


https://www.ticketjames.com/nl/private-tickets/89ae6884efd4e9fa71d88d22f758490c/1360


Tijden
Zaal open om 10:45 uur, start programma om 11:00 uur. Einde programma 15:00 uur, daarna borrel tot 15:30 uur. Er zijn ook kaarten aan de deur verkrijgbaar voor 20 euro.


Locatie
De bijeenkomst vindt plaats in basisschool Noorderlicht, Eerste Rompert 9, Den Bosch. Er is voldoende parkeergelegenheid.


Er zijn drankjes, broodjes, rompers en boeken te koop. Je kunt niet pinnen, dus neem contant geld mee.


Kijk voor meer informatie op:


https://www.meerdangewenst.nl/activiteit/denbosch30sept18/


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesbisch met een man

We waren al zo'n tien jaar bij elkaar toen ze over gendertransitie begon. Ik wist dat die wens er was en had er geen moeite mee. Dacht ik toen. Nu de transitie zo goed als rond is, weet ik het niet meer. Wat zou jij doen?

Lees verder

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden