Pride Festival 2019 Rotterdam

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 28 september 2019
Tijd: 13:00-22:30
Type: Festival
Website: https://www.facebook.com/events/425581658179295/

Locatie:

Naam: Schouwburgplein
Postcode: 3012 CL
Plaats: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Join the party! Let’s celebrate Partyness, Artiness, Craziness, Rainbowness and Loveness!


We starten met een uitbundig ontvangst van alle deelnemers van de Pride Walk in het grootste Pop Up Park ter wereld. Het Schouwburgplein is tijdens het Pride Festival met een Flying Grass Carpet getransformeerd tot een grote ligweide met verschillende foodtrucks waar je kunt genieten van lekkere drankjes en een divers aanbod van food. 


Laten we met elkaar Rotterdam Pride maken. 


Toegang tot het Pride Festival is gratis. Meer informatie over het programma volgt snel.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden