Roze Woensdag
Omschrijving:
Roze Woensdag is een LHBT (Lesbisch, Homoseksueel, Biseksueel en Transgender) dag. In Nederland is er op wettelijk vlak veel goed geregeld, op sociaal-maatschappelijk vlak vindt er nog steeds discriminatie plaats, soms zelf met geweld tot gevolg. Op Roze Woensdag vragen we aandacht voor de LHBT groep, die soms niet zo zichtbaar is. Tijdens Roze Woensdag zorgen we voor die zichtbaarheid! Dit doen we door samen, hetero, homo, transgender of wie dan ook, samen een feest te bouwen. Daarnaast vinden er ieder jaar bewustwordingsacties plaats tijdens de Roze Woensdag. We mogen niet vergeten waarom we deze dag in Nederland mogen en kúnnen vieren.
Roze Woensdag, een feest voor iedereen!
Een feest voor iedereen, dat zie je ook terug in het programma. Van schlagermuziek tot lekker beats, van drags tot aandacht voor gayrights over de grens. Met tien deelnemende podia, vijf afterparty’s is er voor elk wat wils. Het feest start om 12.00 uur en loopt door tot diep in de nacht. De NS zet in de Vierdaageweek extra treinen in, dus blijf lekker lang in Nijmegen en party your roze boa off!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden