Coming out dag in Haarlem
Omschrijving:
Om 8.00 uur is er een Roze ontbijt in de Refter van het stadhuis voor genodigden. Dit wordt georganiseerd door COC Kennemerland. Tijdens het ontbijt worden o.a. de uitkomsten van het Pink Panel 2019 onderzoek door Bureau Discriminatiezaken Kennemerland gepresenteerd.
Om +/- 08.30 uur wordt de regenboogvlag gehesen op het stadhuis door wethouder Marie-Thérèse Meijs van Groen Links. Tevens wordt de vlag gehesen op de toren van de Grote of St. Bavokerk, op de stadskantoren Zijlpoort en Raakspoort. Op deze dag wordt ook de postercampagne ‘in Haarlem kies je zelf wie je liefhebt’ gelanceerd met door Trik ontworpen posters en logo.
Blije Borrel in Patronaat!
COC Kennemerland organiseert uit naam van de Regenboogpartners een BLIJE BORREL.Vanaf 17.00 uur is iedereen, LHTBI of elke andere letter van het alfabet, welkom. Ontmoeten, bijkletsen, borrelen, gewoon gezellig samenzijn. Blije Borrel in het Patronaat, Zijlsingel 2 2013 DN Haarlem.
Entree voor de Blije Borrel is gratis en het COC biedt haar leden op vertoon van lidmaatschapskaart een gratis drankje aan.
Regenboogbuffet
Vanaf 19.00 u is er een overheerlijk regenboogbuffet, de kosten hiervoor zijn €18,50 p.p. Voor deelname aan het buffet graag aanmelden via aanmelden voor Buffet.
Optredens
De COC Songfestivalband “De Reizigers” zal de inzending voor het COC Songfestival presenteren en de Haarlemse Fredie Kuiper zal met haar accordeon enkele vrolijke liederen ten gehore brengen.
Fototentoonstelling.
Op het balkon is een fototentoonstelling te zien met als thema: Roze Haarlemse Hoogtepunten. Na de Blije borrel start om 20.30 uur het No Labels Festival in de grote zaal.
No Labels Festival
No Labels Festival is een festival dat mensen op een vrolijke manier uitdaagt verder te kijken dan de seksuele voorkeur, sekse, huidskleur, geloofsovertuiging of afkomst. Dat het een knalfeest wordt, staat nu al vast. De geweldige line-up: Merol (‘Lekker met de meiden’) live met band, Smartlappen Karaoke Band (bekend van Lowlands en Paradiso), DJ Moog (Milkshake, Club Church) & (Milkshake, Club Roxy).
Zaal open: 20:00 uur. Aanvang: 20:30 uur. Zijlsingel 2, 2013 DN Haarlem. Tickets voor No Labels zijn verkrijgbaar via het Patronaat.
Kom langs en maak er een heerlijke avond van. Bekijk het event: https://www.facebook.com/events/418996222289910/
Roze Kunstlijn Heemstede
Fred Rosenhart en Soek Zwamborn, organiseren de RozeKunstlijn en nodigen u hierbij uit voor de opening van de inleidende tentoonstelling over identiteit en diversiteit in het Raadhuis van Heemstede. Vrijdag 11 oktober om 15.00 uur.
Gemeente Velsen
Vanaf dit jaar is de Gemeente Velsen Regenboogstad. De gemeente zet zich actief in voor de sociale acceptatie, veiligheid en emancipatie van lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgenders en intersekse personen (LHBTI’s). Tijdens Coming-out dag komen LHBTI-ers openlijk voor hun seksuele voorkeur uit: het uit de kast komen oftewel de Coming-out. Deze dag is mede georganiseerd door het Regenboogpanel dat vanaf dit jaar als actieve denktank door de gemeente in het leven is geroepen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden