Winterse Wandeling (5 km)
Omschrijving:
Gezelig samen wandelen over de Strabrechtse Heide en nieuwe lesBische vrouwen leren kennen.
We starten rond 14:00 uur op de parkeerplaats bij Natuurpoort De Plaetse in Heeze. Vanaf hier volgen we de paaltjes met paarse koppen om de wandeling van 5,1 kilometer te maken. Honden zijn toegestaan, mits, deze zijn aangelijnd. Na afloop van de wandeling drinken we nog gezellig een drankje met elkaar in het Heidecafé naast Natuurpoort De Plaetse.
Heb je zin om gezellig mee te gaan? Stuur mij dan een berichtje, zodat we op je kunnen wachten bij het start punt.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden