Winterse wandeling + drankje/pannenkoek
Omschrijving:
Gezellig samen wandelen over de Duivelsberg en nieuwe lesBische vrouwen leren kennen.
We vertrekken rond 15:00 uur vanaf de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal circa 100m van de toegangsweg naar pannenkoeken restaurant de Duivelsberg. Vanaf hier volgen we de route om de wandeling van 5,6 kilometer te maken. Honden zijn toegestaan, mits de geldende regels worden nageleefd. Na afloop van de wandeling drinken we gezellig nog een drankje of eten de liefhebbers nog een pannenkoek in Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Heb je geen zin om mee te gaan wandelen, maar heb je wel zin in een drankje/pannenkoek, sluit je dan alsnog bij ons aan rond 17:00 in het pannenkoekenrestaurant.
Heb je zin om gezellig mee te gaan? Stuur mij dan een berichtje (klaartjebloks@gmail.com), zodat we op je kunnen wachten bij het start punt of in het Pannenkoekenrestaurant.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden