LHBTQ+ & Mindfulnesstraining

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 februari 2021
Tijd: 18:30-21:00
Type: Workshop
Website: https://houseofmindfulness.nu/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Een training voor iedereen die worstelt met zijn/haar identiteit.


Voor iedereen die telkens wanneer er van werk of school veranderd wordt opnieuw 'uit de kast' moet komen.


Hoe ga jij om met negatieve reacties, uitsluiting, pesten of misschien zelfs geweld?


In deze training, op open inschrijving, waarbij ik niemand in een hokje wil plaatsen maar wel een vertrouwde en veilige plek wil bieden, wordt er gezamenlijk en alleen in de groep ervaren wat mindfulness voor je kan betekenen.


Een groep waar je sowieso jezelf mag zijn.


Woensdagavond 3 februari a.s. start online de officiële 8-weekse LHBTQ+ training. 


Ga voor meer informatie naar de website: https://houseofmindfulness.nu/ 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Relatie of wereldreis?

Ik wil een jaar op reis, maar mijn vriendin vindt dat niks. Ik wil haar niet kwijt, maar krijg vast enorme spijt als ik mijn droom niet verwezenlijk. Ik wil per se weg, hoe houd ik het goed met haar?

Lees verder

Pride verboden in Hongarije

'Dit is geen kinderbescherming, dit is fascisme,' reageert de organisatie van Budapest Pride. Zij zijn van plan om de Pride op 28 juni door te laten gaan, ondanks het risico op hoge boetes.

Lees verder

The Giver & Garden of Hera

Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden