PRIDE66: Regenboogfamilies
Algemene informatie:
Geplaatst door: | |
Datum: | 7 februari 2021 |
Tijd: | 15:00-17:00 |
Type: | Debat |
Website: | https://www.facebook.com/events/412526933232796 |
Locatie:
Dit is een online event |

Omschrijving:
Zondag 7 februari 2021 gaat PRIDE66 Amsterdam officieel van start met een bijeenkomst over regenboogfamilies. Tijdens deze bijeenkomst gaan wij in gesprek met Vera Bergkamp, Tweede Kamerlid voor D66, Henny Bos, professor in Sexual and Gender Diversity in Families and Youth, en Sjoerd Warmerdam, kandidaat Tweede Kamerlid voor D66 en tevens vader in een regenbooggezin.
Ben jij benieuwd wat deze sprekers over regenboogfamilies te zeggen hebben of heb je vragen aan hen? Sluit dan zondag 7 februari 2021 om 15:00 uur aan via onze livestream. Ook is er gelegenheid om PRIDE66 Amsterdam beter te leren kennen.
We ontmoeten je graag online.
Reacties
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Relatie of wereldreis?
Ik wil een jaar op reis, maar mijn vriendin vindt dat niks. Ik wil haar niet kwijt, maar krijg vast enorme spijt als ik mijn droom niet verwezenlijk. Ik wil per se weg, hoe houd ik het goed met haar?
Lees verderPride verboden in Hongarije
'Dit is geen kinderbescherming, dit is fascisme,' reageert de organisatie van Budapest Pride. Zij zijn van plan om de Pride op 28 juni door te laten gaan, ondanks het risico op hoge boetes.
Lees verderThe Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder