Online Huiskamercafé



Wat is een huiskamercafé?
Het huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+). Een manier om elkaar te leren kennen. We wisselen met elkaar uit rondom een thema, verkennen bij onszelf en bij elkaar. We gaan met elkaar in gesprek vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid.
Thema: ‘Express Yourself’


Hoe geef jij uiting aan je geaardheid, aan je seksuele voorkeur, aan precies wie jij bent? Hoe laat jij jezelf zien als lesbische vrouw – of als biseksuele vrouw of als transvrouw die (ook) op vrouwen valt of ….? Wat laat je van jezelf zien? Hoe uit jij je en hoe hangt dat samen met je geaardheid of je genderexpressie? Wat kom je daarin tegen? Hoe reageert je omgeving of wanneer is het spannend om jezelf te zijn? Wanneer gaat het je makkelijk af? Is het ook weleens lastig of ingewikkeld?
Het thema voor maandag 17 mei is ‘Express Yourself’ en is mede gekozen omdat het die dag Internationale Dag tegen Homofobie en Transfobie is.


Tijdens het online huiskamercafé ga je – na een korte uitleg – steeds in groepjes van 4-5 vrouwen met elkaar in gesprek aan de hand van een vraag rondom dit thema.


Online – hoe werkt dat?
Dit is een online Huiskamercafé. We maken hiervoor gebruik van een videobel-programma. Je hoort en ziet elkaar via je telefoon, tablet of laptop. Meer over hoe het werkt lees je hier.


Dit online huiskamercafé wordt georganiseerd door Yvonne en Lenny.


Online Huiskamercafé – thema “Express Yourself”
Datum: maandagavond 17 mei 2021
Tijd: 20:00 uur tot 22:00 uur.
Aanloop: vanaf 19:45 kun je inloggen. Zorg dat je om 20:00 helemaal klaar zit.
Locatie: online via je eigen laptop, tablet of telefoon.
Kosten: 2,50
Taal: Nederlands
Aanmelden: Vooraf aanmelden is verplicht. Stuur een mail naar borrelpoink@gmail.com


Poink organiseert activiteiten voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+).

Kijk ook eens op onze Facebookpagina


Meer over IDAHOT (Internationale dag tegen Homofobie en Transfobie) kun je lezen op de website van IDAHOT.





Algemene informatie:

Datum: 17 mei 2021
Tijd: 20:00
Website: https://poink.info/poink-online-huiskamercafe-voor-lesbische-lbtq-vrouwen-thema-express-yourself-maandag-17-mei-2021/

Locatie:

Dit is een online event

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden