Samen naar de lesbische film: The World To Come
Omschrijving:
Om 19:05 uur draait in de Verkade Fabriek de lesbische film The World To Come. De trailer kun je hier bekijken: https://www.youtube.com/watch?v=RhQu4tcHLeU
Na de film gaan we gezellig nog wat drinken in het restaurant. Je kaartje koop je zelf via: https://www.verkadefabriek.nl/programma/filter/10-7-2021 Laat het mij weten via klaartjebloks@gmail.com als je ook mee wilt, dan kunnen we op je wachten bij de hoofdingang. Je kunt betaald parkeren op het terrein van de Verkadefabriek (Boschdijkstraat 45, 5211VD Den Bosch) en als je met de trein komt dan is het 15 minuten lopen vanaf het Centraal Station.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden