Expositie De Toekomst Is Paars

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 31 juli 2021
Tijd: 10:00-17:00
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/zaansmuseum

Locatie:

Naam: Zaans Museum
Straat: Schansend 7
Postcode: 1509 AW
Plaats: Zaandam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren elk jaar op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Stichting De Zaanse Regenboog en het Zaans Museum organiseren de expo De toekomst is paars. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn speciaal voor deze editie van ZaanPride geportretteerd door fotograaf Jasper Groen en vertellen hun verhaal.


Van vrijdag 11 juni t/m zondag 29 augustus zijn de portretten te zien in het Zaans Museum. Daarna reist de expo langs een aantal andere locaties in Zaanstad zoals zorg-, welzijn- en jongerencentra.


"Ik zeg nooit of ik hetero, bi of lesbisch ben. Dat is niet nodig. Waarom zou je jezelf in een hokje moeten plaatsen? Dat is alleen maar om anderen duidelijk te maken wie ik ben. Ik ben gewoon mezelf: Janine." - Janine, 13 jaar, zij/haar 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

The Giver & Garden of Hera

Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'

Lees verder

Vier Queer Cinema!

Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!

Lees verder

Kaboom 2025

Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden