Zangworkshop
Omschrijving:
De zangworkshop “Zing de ellende van je af” wordt gegeven door Sjakkelien (Debby Marijnissen).
Na een korte warming-up gaan we op een bestaande melodie een nieuwe Nederlandstalige smartlap schrijven, want ellende verbroedert. Alles met een grote knipoog. Daarna zingen we met zijn allen onze nieuwe hit.
Het gaat om het zoeken naar onderlinge verbinding door samen te schrijven en vooral ook de lol van het samen zingen.
Zangervaring niet nodig, maar wel lol in zingen.
Lijkt je dit leuk? Schrijf je dan in voor vrijdag 1 oktober.
De workshop is in de Thiemeloods Nijmegen en de ruimte is voor ons alleen, dus geen kijkers.
Inschrijven is verplicht.
4 euro p.p.
Lesbian Festival Nijmegen: een laagdrempelig weekend met diverse activiteiten en workshops voor vrouwen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden