Pitch en Putt (golf voor dummies)
Omschrijving:
We verzamelen vanaf 15:30 uur in het restaurant van Pitch&Putt Golf Oirschot aan de Spoordonkseweg 80 (5688 KE Oirschot). Hier kunnen we vooraf nog een drankje doen, voordat we om 16.00 uur starten aan onze 9 holes. Kosten zijn €13,95 per persoon. Rond 17:30 uur kunnen we op locatie eten in het restaurant. Stuur een mailtje om je op te geven aan klaartjebloks@gmail.com, als je zin hebt om mee te gaan.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden