Stadwandeling Utrecht met PLUC

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 18 februari 2023
Tijd: 15:00-17:00
Type: Overige
Website: https://www.stadswandelingen-utrecht.nl/wandelingen/stadswandeling-middeleeuwen-utrecht

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Stadwandeling Utrecht met PLUC  -  zaterdagmiddag 18 februari


Deze enorm interessante wandeling door Utrecht wordt gegeven door Willemijn Banki van Stadswandeling Middeleeuwen Utrecht: wandelen met een stadsgids (stadswandelingen-utrecht.nl)


Gedurende twee uur ben je in leuk gezelschap en word je van alles wijzer over Dagobert & Willibrord en wat heeft de verwoesting van Dorestad met Utrecht te maken?


We komen langs kerken, kloosters, stadskastelen, paleizen, pesthuizen, markten, oude straten, stegen en nog veel meer.


De wandeling is van 15:00 tot 17:00 uur.


We verzamelen een kwartier van te voren om met elkaar kennis te maken. Aansluitend drinken we nog wat in de buurt, met wie dat leuk vindt.


Meld je snel aan via: pluc@kpnmail.nl.


PLUC staat voor Platform LesBisch Utrecht COC Midden-Nederland. PLUC organiseert kortdurende praatgroepen en ca 10 x per jaar een losse activiteit. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Kaboom 2025

Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.

Lees verder

Edisons 2025

Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!

Lees verder

Geen meerouderschapswet?!

Kabinetsbesluit onbegrijpelijk: 'Het kabinet laat kinderen en ouders in meeroudergezinnen hiermee keihard vallen.' COC Nederland en Meer dan Gewenst willen in gesprek met het kabinet.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden