Wandelen, varen en bezoek Slot Loevestein
Omschrijving:
Net als vorig jaar gaan we ook dit jaar weer wandelen en varen in de zgn. Vestingdriehoek (Gorinchem-Woudrichem-Slot Loevestein). Dit jaar is het programma iets aangepast en bezoeken we eerst Slot Loevestein. Na de lunch daar gaan we in het natuurgebied het Munnikenland wandelen. Als we uitgewandeld zijn, pakken we de boot weer terug naar Gorinchem, waar we nog een hapje gaan eten.
Ga gezellig mee en meld jezelf aan via oppadmetpieta@gmail.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden