Samen naar Canal Pride Utrecht
Omschrijving:
Op 3 juni vullen de Utrechtse grachten weer met ruim 50 boten van allemaal LHBT+ organisaties. Het doel van de Utrechtse Canal Pride is dan ook het zichtbaar maken van al die organisaties die zich het hele jaar op vele manieren bezig houden met de LHBT+ gemeenschap. Meer info vind je op: www.utrechtcanalpride.nl. Deze Canal Pride gaat ook gepaard met véél gefeest aan de grachten bij o.a. de BodyTalk en café Kalff. Wij gaan gezellig samen! Aanmelden via: Simone Pastoors siempas@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Geen meerouderschapswet?!
Kabinetsbesluit onbegrijpelijk: 'Het kabinet laat kinderen en ouders in meeroudergezinnen hiermee keihard vallen.' COC Nederland en Meer dan Gewenst willen in gesprek met het kabinet.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden