Expositie Achterhoek Pride
Omschrijving:
Thessa cureerde net als vorig jaar weer een mooie tentoonstelling voor de Achterhoek Pride. Met de thema’s: jezelf zijn, menselijkheid, liefde, authenticiteit en diversiteit hebben een aantal kunstenaars zich aangemeld voor de expositie.
Gedurende de hele Pride maand juni is de expositie (of delen hiervan) te bewonderen op de volgende locaties:
De hele maand juni: Bibliotheek Lichtenvoorde
1 – 15 juni : Gemeentehuis Oost Gelre
15 – 30 juni : Gemeentehuis Didam
2 – 30 juni : Gemeentehuis Winterswijk
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden