Plantenexcursie met PLUC

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 8 juli 2023
Tijd: 9.00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Tichelgaten
Plaats: Buren
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Plantenexcursie met PLUC, zaterdag 8 juli


Ga mee met deze leuke excursie waarin we naar planten kijken, maar ook naar wat er verder te vinden is zoals mogelijk libellen, vogels en vlinders.


We gaan naar Tichelgaten; een natuurgebied net buiten Buren op ca 25 km afstand van Utrecht. Het is een bijzonder gebied met plassen en kalkhoudende zandige afzetting als voedingsbodem voor speciale planten. Het is natuurlijk altijd afwachten wat we gaan zien. En goed om te weten is dat we vaak stilstaan om naar van alles te kijken.


Als je een verrekijker en/of een loepje hebt neem die dan mee, we zullen zelf ook een paar extra kijkers en loepjes meenemen.


Neem zelf wat te eten en te drinken mee. We denken zo’n 2,5 à 3 uur in het gebied te zijn.


Na afloop gaan we in Buren nog wat drinken.


 


Vertrektijd is 9.00 uur, we verzamelen naast station Utrecht Overvecht.


We horen graag of je een auto ter beschikking hebt en bereid bent om te rijden.


Annemijn en Nine zullen de excursie begeleiden.


Graag aanmelden voor woensdag 5 juli via Tamara: tamara_jansen18@hotmail.com


Het maximum aantal deelnemers is 15.


De autokosten bedragen 3,50 euro, te betalen aan de chauffeur.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vier Queer Cinema!

Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!

Lees verder

Kaboom 2025

Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.

Lees verder

Edisons 2025

Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden