Pride Walk 2023
Omschrijving:
Pride Walk – Zaterdag 22 juli 2023
Dit jaar is de Pride Walk de kick-off van de nieuwe Queer Amsterdam week, die plaatsvindt van 22 juli t/m 28 juli 2023!
De Pride Walk wordt weer georganiseerd door het vrijwilligersteam van Stichting Homomonument, dit jaar samen met de nieuwe Stichting Queer Amsterdam. We zullen als de datum dichterbij komt een oproep delen om je aan te melden als vrijwilliger, om te helpen de dag in goede banen te leiden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden