PinkOost Borrel
Omschrijving:
Op donderdagavond 6 juli vanaf 20.00 uur
bij Lola The Green Aardvark, Mauritskade 100 A-H.
Wees welkom bij dit vriendelijke café met Magical Garden terras, om hier samen te genieten van een drankje, een bubbel en een babbel.
Kom je alleen? Heb verrassende nieuwe ontmoetingen of neem je vriend(innen) van Oost & omstreken gezellig mee.
The Pinky Place to be!
We kijken er naar uit jullie allen te ontmoeten.
Tot dan!
Maya, Louis en Jan
Volg ook de berichten op onze website www.pinkoost.nl of op Facebook.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden