Volleybal - Lesbian Festival Nijmegen

In het kader van Coming Out Dag worden er in Nijmegen diverse activiteiten georganiseerd waaronder volleybal. Iedereen mag meedoen, want juist deze dag staat in het teken van integratie. Er wordt gespeeld in gemixte groepen waarbij alle volleybalniveaus door elkaar lopen.


Het toernooi wordt georganiseerd van 19.30 tot 21.00 uur waarbij sportieve gezelligheid en ontmoeting voorop staan.


We starten met een warming up en volleybaloefeningen, daarna spelen we korte wedstrijden.


Er zijn kleedkamers, douches en er is voldoende parkeergelegenheid.


Na afloop is er gelegenheid om nog wat (op eigen kosten) te drinken in de kantine.


Je kunt je opgeven via spotforall.nl.


Stuur een mailtje met daarin je naam en hoeveel tickets je wilt bestellen. Je ontvangt daarna een mail met een verzoek tot betaling.


N.B. De naam suggereert dat alleen lesbische vrouwen welkom zijn; dat is dus niet het geval. Iedereen is welkom.


Dit toernooi wordt georganiseerd door volleybalvereniging Keizer Karel en SPOTforall.


 


Algemene informatie:

Datum: 28 september 2023
Tijd: 19:30-21:00
Website: https://www.facebook.com/events/816538476628496

Locatie:

Naam: Sporthal de Zwaluw
Straat: Zwaluwstraat 200
Postcode: 6541 NP
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden