Wandeling

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 8 oktober 2023
Tijd: 09:45-15:00
Type: Sport
Website: https://www.facebook.com/events/730121238924643

Locatie:

Naam: Pannenkoekenrestaurant 't Hoogstraatje
Straat: Hoogstraat 3
Postcode: 6511 RT
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Wandeling 8 oktober 2023


In oktober is het zover! Wandelclub ’t Roze Muiltje, Poink en Lesbian Festival Nijmegen organiseren een wandeling tijdens het Lesbian Festival Nijmegen (https://spotforall.nl/ ).


Pannenkoekenrestaurant ’t Hoogstraatje ligt in het centrum van Nijmegen en is het ideale begin, rust- en eindpunt voor onze wandeling op zondag 8 oktober. We lopen bij één ronde naar en door natuurgebied de Ooijpolder. Voor de liefhebbers lunchen we in Pannenkoekenrestaurant 't Hoogstraatje.


Loop je gezellig mee?


Deelname is gratis (consumpties voor eigen rekening).


Je kunt ervoor kiezen of je de 1e, de 2e of allebei de rondes meeloopt. Je kunt er ook voor kiezen om alleen voor de lunch te komen.


Aanmelden gaat via https://spotforall.nl/ (Arianne). Geef hierbij aan of je voor de 1e ronde, de 2e ronde, allebei de rondes gaat en of je wel/niet aanwezig bent bij de lunch.


Adres: Pannenkoekenrestaurant ’t Hoogstraatje, Hoogstraat 3, 6511 RT Nijmegen.


Verzamelen: vanaf 9.45 uur.


Eerste lus start: 10.00 uur tot 12:30 uur (+/- 9 km).


Lunchen om: 12.30 uur tot 13:30 uur (op eigen kosten).


Tweede lus start: 13:30 uur tot ongeveer 15 uur (+/- 6 km).


We zien je graag op tijd verschijnen!


Honden zijn toegestaan, mits aangelijnd.


Het belooft een mooie tocht te worden!


Hartelijke wandelgroeten,


Wandelclub ’t Roze Muiltje, Poink en Lesbian Festival Nijmegen


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vier Queer Cinema!

Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!

Lees verder

Kaboom 2025

Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.

Lees verder

Edisons 2025

Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden