Verboden Liefdes
Omschrijving:
De nieuwe muziektheatervoorstelling van het LHBTIQ+ Rozenkoor
In café Verboden liefde verzamelt zich wekelijks een bont pluimage aan gasten. Iedereen vertoont zich zoals zij/hij/hen zichzelf het liefst laat zien. Wees ook te gast en laat u onderdompelen in verhalen en liedjes over verboden liefdes door de eeuwen heen met livemuziek en dans.
Onder leiding van dirigent Marlien Smetana, regisseur Freya Ligtenberg en met muzikale en creatieve inbreng van onze leden en projectzangers werd deze voorstelling gemaakt.
Duur voorstelling: 20.00 tot 22.30 inclusief pauze
Speeldata: 8 december en 13 januari
Locatie: Pleintheater, Amsterdam
Prijs kaartje: 16,50
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden