Rotterdamse Queer Advent Viering 2023
Omschrijving:
Rotterdamse Queer Advent Viering: een moment van hoop en licht in de duisternis. Onze voorganger is Remy Jacobs en het Koor Hemelsbreed komt zingen. We nodigen je graag uit om samen met ons deze bijzondere Queer Advent Viering te beleven.
Waar en wanneer?
Locatie: Bergsingelkerk, Bergsingel 150, Rotterdam.
Datum: 3 december.
Tijd: Inloop vanaf 13:30 uur. Viering start om 14:00 uur.
Let op! We beginnen een uur eerder dan normaal.
Na de viering is er genoeg ruimte om elkaar te ontmoeten en ervaringen te delen.
Deze viering is een samenwerking van de Bergsingelkerk en de Rotterdamse Roze Vieringen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Giver & Garden of Hera
Chappell Roan 'gets the job done' en maakte een nieuwe single. OGENE trakteert ons op het nieuwe album Garden of Hera: 'een muzikaal epos vol strijkers, lyrische metaforen en vocale harmonieën.'
Lees verder
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden