Sjansen en Dansen - The Rainbow Edition
Omschrijving:
Heb je zin in een feest op zaterdag 11 november? Ga dan naar Sjansen en Dansen - The Rainbow Edition!
Wat kan je verwachten?
* Ontvangst met een glas bubbels tussen 21.00 en 22.00
* Optredens van dragqueens Elekra Volt en Pyssez
* De leukste plaatjes uit de 80’s, 90’s, 00’s én muziek van nu; van disco tot dance en van pop tot rock, new wave.
Bij binnenkomst krijg je een bandje. De bandjes zijn rood, wit, blauw, paars of in de regenboogkleuren. Leer wat ze betekenen en doe er je voordeel mee tijdens de avond!
- Rood: geen interesse in een flirt
- Wit: ik sta open voor een flirt
- Blauw: een flirt? het is ingewikkeld
- Paars of regenboogkleuren: ik vier mijn diversiteit! voor de rainbow community
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vier Queer Cinema!
Roze Filmdagen 2025: het is de 28ste editie, met een mooi programma en een brede selectie aan internationale queer cinema, variërend van speelfilms en documentaires tot korte films!
Lees verder
Kaboom 2025
Lesbian Space Princess – A Queer as F*CK Sci-Fi Comedy is toegevoegd aan de competitie feature films van het Kaboom Animation Festival 2025, van 21 t/m 30 maart in Amsterdam, Utrecht én online.
Lees verder
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden