Mindfulness training voor LHBTIQ+

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 15 januari 2024
Type: Overige
Website: http://www.mindfulnessmoves.nl

Locatie:

Naam: Studio M/BK10
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Mindfulness training voor LHBTIQ+  


De mindfulness trainingen die ik begeleid zijn voor iedereen, ongeacht kleur, etniciteit, geloof, seksuele oriëntatie of genderi­dentiteit. Toch kan het prettig zijn, bijvoorbeeld als je je identificeert als LHBTIQ+, om de training in een groep gelijkgestemden te vol­gen.
Omdat ik het belangrijk vind dat er een aanbod is voor onze queer community waarin we herkenning, veiligheid, gemak en plezier vinden, kijk ik er enorm naar uit deze mooie training, de komende maanden, specifiek aan te bieden aan LHBTIQ+
Deze training is qua inhoud gelijk aan de reguliere Mindfulness/ MBSR training.


Jezelf mogen zijn is een feest! Vier diversiteit!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden