Lezing transvisie: omgaan met transgender kinderen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 februari 2024
Tijd: 19:00-21:00
Type: Overige
Website: https://cochaaglanden.nl/sociaal/rffsw/

Locatie:

Naam: Bibliotheek Naaldwijk
Straat: Sint Martinusstraat 67
Postcode: 2671 GK
Plaats: Naaldwijk
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Toegang gratis, graag even aanmelden


Inloop vanaf 19:00


Deze avond komt er een ervaringsdeskundige ouder van Transvisie praten over het omgaan met transgender kinderen. Wat zijn aandachtspunten? Hoe kan het dat er een andere genderidentiteit kan zijn dan de buitenkant doet vermoeden? Waar lopen deze kinderen tegenaan? Thuis, op school, bij sporten.


Deze en nog meer onderwerpen en jullie vragen, komen in deze avond aan bod.


Iedere maand is er een inloopspreekuur van de Rainbow supportgroep in Bibliotheek Naaldwijk. Heb jij vragen over een regenboogjongere? Is iemand uit jouw familie bezig met zijn/haar/diens seksuele of genderidentiteit? Kom langs! Zie de agenda op deze website voor de data.


Wil je liever eerst contact? Bel of Whatsapp 06-25508776.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden