Ede Pride 2024
Omschrijving:
Zet het weekend van 24, 25 en 26 mei vast in je agenda. Dan zal Ede opnieuw in het teken staan van de diverse en kleurrijke lhbtiq+-gemeenschap.
Ook dit jaar hebben we genoeg leuks in petto. Het middelpunt van de activiteiten op zaterdag 25 mei zal wederom rondom het Oude Kerkplein in het centrum van Ede zijn.
Net zoals bij de voorgaande edities zullen verschillende lhbtiq+-belangenorganisaties hun kraampjes opzetten op de infomarkt. Daarnaast staan er diverse boeiende thema’s op het programma in de seminartent, kan je genieten van verrassende muzikale optredens en zullen er verschillende kleinschalige activiteiten, zoals street art en workshops, te vinden zijn op en rondom het plein.
Uiteraard kan deze dag niet worden afgesloten zonder bruisende afterparty. Deze vindt plaats bij Astrant Ede aan het Kuiperplein.
Meer informatie over het programma – ook op vrijdag 24 en zondag 26 mei – zal binnenkort bekend worden gemaakt. Wel kunnen we alvast melden dat de succesvolle Pride Walk zal terugkeren in het programma!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden