Vrouw-vrouw speeddate in Utrecht | 30-45 jaar
Omschrijving:
Tijdens deze vrouw-vrouw speeddate in Utrecht heb je ongeveer 20 dates. Iedere ronde ga je in gesprek met degene tegenover je, totdat na 4 minuten de bel klinkt. Dan schuiven alle singles een tafeltje door. Zo heb je iedere paar minuten een andere gesprekspartner tegenover je.
Na elk gesprek vul je op je dateformulier in of je verder met de ander in contact wilt komen: ja of nee?
Het speeddaten vindt plaats bij Liemès, een groot en ruim opgezet restaurant.
Binnen 24 uur na de speeddate ontvang je van ons een e-mail met de voornaam en het e-mailadres van de singles die je een ‘ja’ hebt gegeven, als zij dat andersom ook hebben gedaan.
Heb je geen match, dan ontvang je een tweede speeddate (naar keuze) gratis!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Waarheidsbubbels
Magisch goed: Susanne las het boek van Lieke Marsman, 'Op een andere planeet kunnen ze me redden', over waarheid, wetenschap en ratio, maar meer nog over hoop en leven.
Lees verder
my sweet nasty lunacy
Queerpop voor de hysterische femme: Woman Folly is een queer en feministisch antwoord op het personage Vrouwe Zotte uit Lof der Zotheid van Erasmus - een solo van Hélène Vrijdag.
Lees verder
All Inclusive Curaçao
'Waarom blijft queer zijn zo'n taboe op de eilanden?' Een krachtig verhaal over de mensen die, ondanks de maatschappelijke druk en de onzichtbaarheid, hun weg vinden om zichzelf te zijn.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden