TGN Caféavond

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 13 juni 2024
Tijd: 20:00-00:00
Type: Cafe & Party
Website: http://www.transgendernijmegen.nl/cafe-avond/

Locatie:

Naam: Café de Opstand
Straat: Van Welderenstraat 104
Postcode: 6511 MS
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Mensen ontmoeten met vergelijkbare ervaringen is voor velen belangrijk en ook gewoon leuk. Daarom komen wij twee keer per maand samen op verschillende locaties. Je hoeft je voor geen van deze activiteiten van te voren aan te melden. Zie de kalender voor de eerstvolgende caféavonden.


Iedere tweede donderdag van de maand komen we vanaf 20:00 samen in Café De Opstand, Van Welderenstraat 104 in Nijmegen. Dit is een publieke locatie waar ook andere mensen komen.


Hoe ziet een avond er uit?


Onze bezoekers zijn heel divers. Een leuke mix van transgenders, trans mannen, trans vrouwen, non-binaire mensen, mensen die gender queer zijn, crossdressers, intersekse personen, genderfluïde mensen, mensen op een zelf-ontdekkingsreis en vaak ook partners, familie en vrienden. De leeftijden lopen uiteen. Iedereen is welkom. Wat je draagt en of je je in een hokje thuis voelt maakt niet uit. Ook waar jij in je transitie bevindt (als dat al van toepassing is) is onbelangrijk.


De gastvrouw, gastheer, gastpersoon


Ben je nieuw en vind je het spannend of heb je vragen? Dan kun je contact opnemen met onze gastpersonen. Zij kunnen je vragen beantwoorden, je aan de groep introduceren en zorgen dat je niet alleen de drempel over hoeft.


De gastpersonen zijn je aanspreekpunt bij je eerste bezoek aan het transgendercafé, om eens gezellig te kletsen met een drankje aan de bar, je vragen te beantwoorden en je voor te stellen aan de andere dames/heren/etc, zodat je je thuis zult voelen in ons gezellige café.


Niets moet en er zijn geen verplichtingen. Heb je nog vragen? Neem gerust contact met ons op.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden