FPQXL - Queer & Pride
Omschrijving:
ULTRASEXI presents: FPQ - TOP OF THE POP QUEERS!
FPQ, een afkorting van "F*cking Pop Queers", is het oudste en bekendste popfeest van Amsterdam, georganiseerd door ULTRASEXI en Dick Koopman. Het begon allemaal in 2006 op de woensdagavond in STUDIO80. Van 2009 tot 2013 was het elke tweede zaterdag een maandelijks evenement in Jimmy Woo. In 2011 breidde FPQ uit naar FPQXL. Samen met Paradiso, organiseren we het feest meerdere keren per jaar. De Queer & Pride aflevering, op de eerste zaterdag van augustus, is een hoogtepunt van het Pride-seizoen. Deze keer brengen we een eerbetoon aan de klassieke pop-tv-shows.
Het belangrijkste doel van FPQ is escapisme en plezier. We mixen de nieuwste pop songs met klassieke hits, waardoor een opwindende mix van oude favorieten en nieuwe nummers ontstaat. Wij zijn van mening dat er geen sprake is van “guilty pleasures”!
IT'S FUN! IT'S POP! AND SOOO QUEER!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden