Homonologen & andere Queer stories
Omschrijving:
Queer Festival Haarlem - De Homonologen en andere queer stories: coming-outverhalen en liefdesgeschiedenissen voor en door mensen van alle kleuren van de regenboog.
Vertellingen die vrolijk, ontroerend, verdrietig of opbeurend zijn. Afgewisseld met liedjes, een lesje over taal, en heel veel Liefde.
Met medewerking van Sjamke de Voogd, Marja van Katendrecht, Vera Marijt en vele anderen.
Het Queer Festival Haarlem is een nieuw evenement dat zich richt op de viering van queer cultuur en het bevorderen van maatschappelijke bewustwording over gender- en seksuele diversiteit in Haarlem. Het festival vindt plaats van 5 tot 15 September 2024. Theater De Liefde staat in het weekend van 13, 14 en 15 september in het teken van dit festival. Daarmee maken wij ons zich sterk voor het verbeteren van de acceptatie, veiligheid en emancipatie van de LHBTI+ gemeenschap in de stad.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Vers leesvoer
Tien literaire auteurs schreven korte verhalen rond de thema's liefde, romantiek en vrijheid vanuit queerperspectief en Mashall van Basten Batenburg schreef een verhaal over twee mama's en een kindje.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden