Roze Donderdag
Omschrijving:
Iedere 3e donderdag van de maand zorgen we voor een gezellige, inclusieve avond met gratis toegang en een welkomstdrankje.
Íedereen is welkom, ongeacht gender, geslacht, leeftijd en geaardheid.
Roze Donderdag is erg laagdrempelig en iedereen is dus welkom!
Kom gezellig langs en neem je vrienden mee! Vanaf 20.30 uur bij Bar & Borrels, Tuinstraat 14 te Veenendaal.
*Mocht je het toch spannend vinden om te komen, kun je eventueel vooraf een privé bericht sturen via de FB of Instagram pagina (COC Veenendaal). Er is altijd iemand van de organisatie aanwezig, die je zal verwelkomen en het eerste (gratis) drankje zal aanbieden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
My Circus
Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden