Regenboog wandeling
Omschrijving:
Regenboog wandeling langs de Hollandse IJssel, de Kromme IJssel en de Lek
Haal je wandelschoenen uit de kast, we gaan op pad!
Het Regenboogcafé IJsselstein/Nieuwegein heeft als september-activiteit een leuke wandeltocht uitgezet door het rivierengebied van Nieuwegein en IJsselstein, op zondag 15 september overdag:
Langs de Hollandse IJssel, door het Nieuwegeinse IJsselbos, langs de Kromme IJssel, en door de uiterwaarden van de Lek naar het Klaphek, en dan terug naar Pantalone.
Om 10:30 uur staat bij Pantalone de koffie klaar en om 11 uur begint de wandeling. De wandeling is zo’n 10 kilometer en zal ongeveer drie uur duren, inclusief de pauzes. Je kunt je aanmelden via www.regenboogcafe.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden