Historische Stadswandeling

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 oktober 2024
Tijd: 12:00-13:30
Type: Workshop
Website: https://www.queerustories.nl/

Locatie:

Naam: Stadhuis
Straat: Korte Minrebroederstraat 2
Postcode: 3512 GG
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

QUS organiseert in de week van 7-11 oktober historische stadswandelingen in de Utrechtse binnenstad als onderdeel van het Utrecht Queer Culture Festival. Je kunt gratis deelnemen, maar aanmelden is verplicht.


Duik in de historie van Utrechtenaren, sodomieten, pederasten, tegendraadse vrouwen en transgenderactivisten. Ontdek de verborgen geschiedenis van de stad.


De wandelingen - met elke dag een andere gids  - zijn tijdens lunch- en borreltijd en starten vanaf de ingang van het stadhuis (Korte Minrebroederstraat 2) waar je onze tentoonstelling kan bezoeken. Er is een Engelstalige versie op dinsdag. Deelnemen kan met de benenwagen, rolstoel en scootmobiel.


Op onze site vind je meer informatie en kun je je aanmelden.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Waarheidsbubbels

Magisch goed: Susanne las het boek van Lieke Marsman, 'Op een andere planeet kunnen ze me redden', over waarheid, wetenschap en ratio, maar meer nog over hoop en leven.

Lees verder

my sweet nasty lunacy

Queerpop voor de hysterische femme: Woman Folly is een queer en feministisch antwoord op het personage Vrouwe Zotte uit Lof der Zotheid van Erasmus - een solo van Hélène Vrijdag.

Lees verder

All Inclusive Curaçao

'Waarom blijft queer zijn zo'n taboe op de eilanden?' Een krachtig verhaal over de mensen die, ondanks de maatschappelijke druk en de onzichtbaarheid, hun weg vinden om zichzelf te zijn.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden