Samen padel spelen en naborrelen
Omschrijving:
Iedere laatste vrijdag avond van de even maand én iedere laatste donderdag avond van de oneven maand slaan we gezellig een balletje in Padel Plaza (Elzenweg 5, Waalwijk). Kosten baanhuur €10,- per persoon, daarna drinken we gezellig nog wat drankjes. Speel je al een racket sport of heb je goed gevoel voor de bal, dan ben je van harte welkom om gezellig mee te spelen! Kun je deze datum niet, maar wil je wel graag een andere keer meespelen? Stuur dan ook gerust een berichtje!
Aanmelden bij: Brendy via gezelligpadel@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
SERA - Are You Sorry Now
'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'
Lees verder
Remember the Future
In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.
Lees verder
Vers leesvoer
Tien literaire auteurs schreven korte verhalen rond de thema's liefde, romantiek en vrijheid vanuit queerperspectief en Mashall van Basten Batenburg schreef een verhaal over twee mama's en een kindje.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden