Queer aan Zee Meetup
Omschrijving:
Zoek je misschien nieuwe, queer mensen om je heen? Kom dan zaterdag 14 december naar de Queer aan Zee Meetup! Vanaf 16.00 uur vind je deze in café De Prael aan het Esperantoplein 20 in Den Haag. Spot de open groep bij de mini pride vlaggen (en misschien wat regenboog kerstversiering!) op de tafels, haal een drankje bij de bar en schuif gezellig aan. Welkom!
Queer aan Zee is een klein, langlopend initiatief in Den Haag voor bi+, pan, aseksuele, lesbische, homoseksuele, transgender, intersekse, queer en/of non-binaire mensen. Herken je je helemaal of een beetje in deze doelgroep? Dan is Queer aan Zee misschien wel interessant voor jou. Wie weet maak je daar nieuwe vrienden (m/v/x), die je leven zoveel meer interessanter maken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden