Bi+ ontdekkingsreis
Omschrijving:
Deze bi+ ontdekkingsreis is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met een vaste, kleine groep gelijkgestemden. In een reeks van zes bijeenkomsten zoeken we meer de diepte op om op ontdekkingsreis te gaan naar onze gevoelens, identiteit en verlangens.
In zes bijeenkomsten met een vaste groep van maximaal 7 deelnemers ervaar je (h)erkenning van anderen voor je bi+ gevoelens, krijg je meer contact met en zicht op je eigen gevoelens, verlangens en identiteit en ontstaan handvatten om je bi+ gevoelens meer in je leven te integreren op een manier die bij jou past.
Iedere bijeenkomst wordt ingeleid door de gespreksbegeleider. Het onderwerp van die week wordt toegelicht. Wetenschappelijk onderzoek, maatschappelijke opvattingen, geschiedenis en kunstzinnige expressie van bi+ mensen worden gedeeld. De nadruk ligt daarbij op het creëren van bewustzijn en verbondenheid.
In het groepsgesprek dat volgt brengen we het onderwerp terug naar onze persoonlijke, geleefde ervaringen. We delen onze beleving, dragen gezamenlijk ons leed, vinden (h)erkenning, bevragen elkaar, zoeken samen en voelen ons gesterkt door de onderlinge steun in de groep.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden