Who’s afraid of Oscar Wilde, met Regenboogcafé toe
Omschrijving:
Toneelgroep Compagnie Red Yellow & Blue: Who’s afraid of Oscar Wilde, zaterdag 25 januari om 20 uur in Theater Pantalone. Na afloop Regenboogcafé.
Who’s afraid of Oscar Wilde is het welbekende Who’s afraid of Virginia Woolf, in een nieuw jasje gestoken. Compagnie Red Yellow & Blue maakt er een zwarte keukentafelkomedie van over vier queer dertigers en de relatieperikelen van nu.
Op vrijdagavond bereiden broer en zus Bram en Vera zich voor op hun wekelijkse borrel met hun partners Manu en Sinem. Deze keer is er spanning omdat 'aan kinderen beginnen' een gevoelig onderwerp is geworden. Vera en Sinem willen beiden het kind dragen om een stukje van zichzelf terug te zien. Om de onvervulde kinderwens op te lossen, hebben Bram en Vera een out-of-the-box-idee voorbereid, zonder te weten hoe hun partners zullen reageren.
In 2023 werd de voorstelling door NRC Handelsblad én Het Parool verkozen tot een van de tien beste voorstellingen van het jaar. Ook vond de toneeljury van het Nederlands Theater Festival Who's Afraid of Oscar Wilde een van de elf meest indrukwekkende toneelstukken van seizoen 2023-2024.
Op 25 januari komt deze voorstelling voor het Regenboogcafé IJsselstein Nieuwegein naar Theater Pantalone in IJsselstein. Er zijn nog kaarten verkrijgbaar. Grijp je kans om dit lhbt-verhaal te zien!
Door je komst maak je het mogelijk dat het Regenboogcafe IJsselstein|Nieuwegein deze voorstelling kan bekostigen en meer van dit soort initiatieven kan ontwikkelen.
Kaartjes kun je kopen voor € 17,50 op www.theaterpantalone.nl
Na afloop is er het Regenboogcafé in de foyer van het theater om gezellig na te praten.
Draag je diversiteit in de samenleving een warm hart toe en wil je genieten van een leuk toneelstuk, kom dan naar de voorstelling en naar het café na afloop. De avond is open voor iedereen, ook van buiten Nieuwegein en IJsselstein!
Ook als je niet naar de voorstelling gaat ben je na afloop natuurlijk welkom in het café.
Houd onze website en sociale mediakanalen in de gaten voor de acts, updates en andere activiteiten van het Regenboogcafé. Daar kun je je ook inschrijven voor de nieuwsbrief.
www.regenboogcafe.nl
Email: info@regenboogcafe.nl
Facebook: Regenboog café IJsselstein
Instagram: regenboogcafe.ijsselstein
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden