Queer Wijchen Regenboogborrel
Omschrijving:
De eerste borrel van 2025 is een feit! Op woensdagavond 19 februari vanaf 19:00 uur organiseert Queer Wijchen een gezellige Regenboogborrel.
Gemeente Wijchen is sinds de zomer van 2023 een Regenbooggemeente. Om deze reden gaat Queer Wijchen evenementen organiseren voor de lhbtq+ community van Wijchen en daar is deze gezellige borrel er één van!
Praktische informatie
Woensdagavond 19 februari 2025, 19:00 – 21:30 uur. Roerdompstraat 76, Wijchen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Geschiedenismaand
Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
Lees verder
Verliefd op een man
Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.
Lees verder
Roze Filmdagen 2025
Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden