Utrechtenaren, een queer geschiedenis 1945-2000
Omschrijving:
Regenboogcafé IJsselstein/Nieuwegein organiseert in samenwerking met Bibliotheek Nieuwegein de lezing:
Utrechtenaren, een queer geschiedenis 1945-2000, door Maurice van Lieshout.
Maurice van Lieshout is de hoofdsamensteller van het boek “Utrechtenaren”, dat deze avond ook te koop is. Queer boekhandel Savannah Bay is hiertoe aanwezig en brengt ook nog andere LHBTIQ boeken mee.
Wil je een gesigneerd exemplaar? Maurice signeert op verzoek
De lezing duurt tot ongeveer 21.00 uur.
Daarna is er een Regenboogcafé in Grandcafé De Burgemeester, schuin tegenover de bibliotheek op Stadsplein 2. Je bent daar ook welkom voor een praatje en een drankje als je niet bij de lezing bent geweest.
Je kunt je opgeven voor deze gratis lezing bij https://bibliotheeknieuwegein.nl/agenda/utrechtenaren-literaire-lezing-over-homoseksualiteit-in-utrecht.
https://regenboogcafe.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tropikali 2025
Grensverleggend queer-festival onthult de line-up voor muzikale ontdekkingsreis rond de wereld: op 28 en 29 juni komen in Amsterdam muziek, diversiteit en inclusiviteit samen.
Lees verder
Lesbisch met een man
We waren al zo'n tien jaar bij elkaar toen ze over gendertransitie begon. Ik wist dat die wens er was en had er geen moeite mee. Dacht ik toen. Nu de transitie zo goed als rond is, weet ik het niet meer. Wat zou jij doen?
Lees verder
Babygays
Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden