Vrouwencafé Leeuwarden

Algemene informatie:

Geplaatst door: mijnidee
Datum: 6 april 2025
Tijd: 15,00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.vrouwencafeleeuwarden.nl/

Locatie:

Naam: De kelder van het Hotel Catshuis
Straat: Nieuwestad 49
Postcode: 8911 CJ
Plaats: Leeuwarden
Provincie: Friesland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vrouwencafé Leeuwarden houdt op zondagmiddag 6 april van 15.00 tot 18.00 uur weer een klets, borrel en dans-middag. Het is bedoeld voor vrouwen van allerlei leeftijden. Met elkaar een praatje maken en dansen in een gezellige omgeving. Op deze middag is er een speciale gast. Verhalen verstelster Ingrid Halfhide komt een verhaal vertellen met, hoe kan het anders, een vrouw in de hoofdrol. Daarna is het swingen geblazen op muziek uit de jaren zeventig en tachtig tot en met hedendaagse muziek. Het vrouwencafé is in de kelder van het Hotel Catshuis aan de Nieuwestad 49 in Leeuwarden. Alle faciliteiten van het restaurant zijn beschikbaar: diverse soorten dranken (warm, koud, alcoholisch), hapjes tot en met uitgebreid eten. Tot ziens in Leeuwarden op zondag 6 april om 15.00 uur.  


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder

'Alsof je geen grenzen hebt'

Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden