Bi+ ontdekkingsreis

Gespreksgroep voor iedereen die (misschien) op meer dan één gender valt.

De bi+ ontdekkingsreis is een verdiepend traject van zes bijeenkomsten met een vaste groep van minimaal drie en maximaal zes deelnemers. Door de vaste samenstelling ontstaat er vertrouwen en veiligheid, en is er ruimte om elkaar en jezelf beter te leren kennen.

In deze reeks ervaar je herkenning en erkenning rondom bi+ gevoelens, krijg je meer zicht op je eigen verlangens, vragen en identiteit. Je onderzoekt hoe je deze gevoelens een plek kunt geven in je leven - op een manier die bij jou past.

Elke bijeenkomst wordt aan de hand van een thema ingeleid door de gespreksbegeleider. Daarbij worden onder andere inzichten uit wetenschappelijk onderzoek, maatschappelijke opvattingen, geschiedenis en kunstzinnige expressie van bi+ mensen gedeeld. Deze input dient als uitnodiging tot verdieping en reflectie.

In het groepsgesprek dat volgt brengen we het thema terug naar onze persoonlijke, geleefde ervaringen. We delen wat ons bezighoudt, luisteren naar elkaar, stellen vragen en zoeken samen. Er is ruimte voor twijfel, worsteling, helderheid en groei. De onderlinge steun en continuïteit van de groep zorgen ervoor dat je je gaandeweg gesterkt kunt voelen.

Je hoeft (nog) niet te weten waar je staat of wat je precies wilt onderzoeken. De ontdekkingsreis is er juist voor mensen die willen vertragen, verdiepen en ruimte willen maken voor wat zich aandient.

Programma:
Bijeenkomst 1 - kennismaking & groepsafspraken

Bijeenkomst 2 - wat ons wordt afgenomen

Bijeenkomst 3 - wat ons wordt toegedicht

Bijeenkomst 4 - ruimte innemen en toe-eigenen

Bijeenkomst 5 - bi+ leven

Bijeenkomst 6 - terugblik & vooruitkijken

Meer informatie en contact: www.mede-mens.com


 


Algemene informatie:

Datum: 16 april 2026
Tijd: 19:30
Website: https://www.mede-mens.com/bi-gespreksgroep.html

Locatie:

Naam: Praktijk Medemens
Straat: Staddijk 41
Postcode: 6537TW
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Prides 2026

Dit jaar wordt Pride in meer dan 30 verschillende steden gevierd! Van Amsterdam tot Roermond, en van Utrecht tot Zwolle. Hier vind je een selectie van Prides door het hele land. Waar vier jij Pride dit jaar?

Lees verder

Arlo Parks

Ze verkent thema's als queer identiteit, rouw, trauma en liefde in haar muziek en poëzie, laat zien dat 'queer' niet altijd luid of uitgesproken hoeft te zijn en is te gast bij het Poetry International Festival.

Lees verder

Optimistisch queer handboek

... voor hardere tijden: een unieke bundel – samengesteld door Martijn Kamphorst – met essays, bemoedigingen en handreikingen: 'Om een hoopvolle vuist te kunnen ballen. Om realistisch én optimistisch te zijn.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden