Poink bowlen
Omschrijving:
Poink bowlen – 1 juni 2024
Op zaterdag 1 juni 2024 gaat Poink gezellig bowlen bij de Griethse Poort in Zevenaar. Alle vrouwen die van vrouwen houden zijn heel welkom! (LBTQ+)
Heb jij zin om andere vrouwen te ontmoeten, een gezellige avond te hebben en ook nog lekker actief bezig te zijn, dan is dit een leuke activiteit voor jou! Wil je zeker zijn van een plekje, wacht dan niet te lang met aanmelden. We hebben voor deze bowling activiteit 12 plekjes beschikbaar.
We zullen gaan bowlen van 20.00 uur tot 22.00 uur. Na het bowlen is er nog de gelegenheid om nog gezellig wat te drinken bij Grandcafé de Markt op het gezellige horecaplein in hartje Zevenaar.
De kosten bedragen € 8,50 voor het bowlen (2 uur) en € 1,50 poinkbijdrage, samen € 10. Drankjes en hapjes zijn voor eigen rekening.
Zevenaar is met het openbaar vervoer goed te bereiken en parkeren is op zaterdagavond na 18.00 uur gratis.
Aanmelden kan tot en met 26 mei, via de mail: teamactief@poink.info
Je plek is gegarandeerd na je betaling. Voor het bowlen vragen we je € 10,00 over te maken naar NL83 TRIO 0320 1650 86 op naam van Stichting Poink ovv Poink gaat Bowlen mét vermelding van je VOORNAAM (!) Er is geen mogelijkheid tot restitutie.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
'Alsof je geen grenzen hebt'
Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.
Lees verder
Prachtige plannen
Wij waren al aan het sparen voor de grote reis, met misschien nog wel een bezoekje aan Disney World. Dan ineens komt in het nieuws dat Amerika een kant op gaat die meer en meer anti-gay is.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden