Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Ben je Bi+? Biseksueel? Queer? Trans? Misschien is het Bi-café Nijmegen dan iets voor jou! Bezoekers zijn een divers gezelschap, borrelend, kletsend en dansend in een gay cafe waar je jezelf kunt zijn. Wie weet maak je er nieuwe vrienden!
De gastpersonen herken je aan hun zwart t-shirt met het logo van het Bi-café Nijmegen. Ze zijn er om je welkom te voelen.
Deze Bi+ Meetup is elke eerste vrijdag van de maand. Tot dan!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Edisons 2025
Froukje 'is een songwriter van het hoogste niveau (…). Een jonge geest met een oude ziel' en 'een ervaren taalkunstenaar.' Elmer 'is een frisse, opvallende persoon en artiest' – zij wonnen een Edison!
Lees verder
Geen meerouderschapswet?!
Kabinetsbesluit onbegrijpelijk: 'Het kabinet laat kinderen en ouders in meeroudergezinnen hiermee keihard vallen.' COC Nederland en Meer dan Gewenst willen in gesprek met het kabinet.
Lees verder
Feminist March 2025
Op Internationale Vrouwendag verzamelden feministen uit heel Nederland zich in Amsterdam 'om onze stemmen te versterken en te pleiten voor een rechtvaardige en inclusieve samenleving.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden