PHIL Pride: Glitter & Riots

PHIL Pride: Glitter & Riots: Van de Kast naar de Straat. Meld je gratis aan voor deze avond waar muziek, geschiedenis en activisme samenkomen. 


Glitter & Riots - Van de kast naar de straat


Iedereen is welkom op deze avond waar muziek, geschiedenis en activisme samenkomen. Glitter & Riots neemt je mee op een inspirerende reis langs de kleurrijke sporen van de regenboogbeweging, van de fluisterende stemmen van de 13e eeuw tot het luidruchtige protest van vandaag. Van Ballroom tot Stonewall: Verschillende sprekers vertellen over het belang van veilige ruimtes voor de queer gemeenschap.


Met pakkende muziek, dans, historische verhalen en krachtige beelden herbeleven we het pad van strijd, liefde, onderdrukking en bevrijding. Ontdek vergeten iconen, geheime ontmoetingen en revolutionaire momenten die de wereld langzaam maar zeker kleur gaven. Een voorstelling die ontroert, informeert en inspireert, voor iedereen die gelooft in de kracht van zichtbaarheid, solidariteit en verandering. 


Workshop Ballroom en Vogue


Voorafgaand het programma starten we met een Workshop Ballroom en Vogue. In deze gratis workshop laat Jordy Bodega en Luluh Bodega van The House of Bodega zien dat vogue een vorm van expressie is waar iedereen mee aan de slag kan! De voguers die dat willen worden tijdens het programma in de Kleine Zaal ook uitgenodigd om het podium op te lopen op het eerste PHIL Ball. 


Workshop = vol


Sprekers: Djescho Mananga en Malou Poffers van Whimsical Productions


Performers: Jordy Bodega, Luluh Bodega van The House of Bodega  en Miss Osasy 


 


Algemene informatie:

Datum: 27 juni 2025
Tijd: 20:30-22:20
Website: https://philhaarlem.nl/agenda/phil-pride-glitter-riots-van-de-kast-naar-de-straat

Locatie:

Naam: PHIL
Straat: Lange Begijnestraat 11
Postcode: 2011 HH
Plaats: Haarlem
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden