The Hague Rainbow Festival

 

 

the hague rainbow festival

Op 10 en 11 juni a.s. vindt in Den Haag op de Grote Markt het The Hague Rainbow Festival plaats. Initiatiefnemer Ben Manuputty liep al een tijdje met het idee rond, en heeft alle belangrijke partijen in de hofstad, waaronder COC Haaglanden en de gemeente, aan boord weten te krijgen. Resultaat: een programma vol variatie en voor ieder wat wils. Met in de late uurtjes een aansluitend programma in de Haagse gaycafés.

Meer info vind je op de Facebookpagina van het festival. Hier zal ook het definitieve programma worden bekend gemaakt.

Dus allemaal op naar Den Haag!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden