Anti-homogeweld en de gevolgen: doe mee met het onderzoek

 

Deze week ontvingen wij het volgende verzoek in de Zij aan Zij mailbox: 

Mijn naam is Jacco Smeenk. Ik ben student aan de Universiteit Twente en in het kader van mijn afstudeerscriptie doe ik onderzoek naar de mogelijke gevolgen van anti-homogeweld voor homoseksuele mannen, lesbiennes en biseksuelen. Ik focus mij hierbij op berichten en verhalen over anti-homogeweld (zogenaamde indirecte slachtofferervaring). Mijn hoop is dat het onderzoek leidt tot meer inzicht en bewustwording rondom dit onderwerp.

Nu ben ik op zoek naar respondenten die de vragenlijst voor mijn onderzoek willen invullen. Ik heb al behoorlijk wat mannen die de vragenlijst hebben ingevuld maar ik zoek ook nog vrouwen die dit willen doen. Nu is mijn vraag: zouden jullie mij kunnen helpen met het verspreiden van mijn vragenlijst? Bijv. door met behulp van social media? Ik zou hier heel erg mee geholpen zijn!

Dit is de link naar mijn vragenlijst.

 

Bij deze, Jacco.

 

 

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden