Europride Tip van de Dag: Vivelavie Final Pride Vibes

 

Het feest is nog niet voorbij! Vandaag gaan we Europride met z'n allen in stijl uit luiden. 

Een feestje waar je zeker bij wilt zijn is Final Pride Vibes in vrouwencafé Vivelavie. Hier kun je tot 3 uur 's nachts dansen en flirten in het gezelschap van honderden vrouwen. Grijp je kans, nu het nog kan! Neem een espresso en doe je dansschoenen aan.

Because the party ain't over, til it's over!

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden