Tegan & Sara in Paradiso

 

 

Op woensdag 8 februari 2017 komt de Canadese indiepopband Tegan & Sara naar Nederland. Zij treden op in Paradiso in Amsterdam. 

De eeneïige tweelingzussen Tegan en Sara Quin (36) zijn singer-songwriters en al sinds hun vijftiende actief in de muziek. Hun nieuwste album heet 'Love you to death'. Voor het nummer 'Faint Of Heart' van dat album vroegen Tegan en Sara diverse LHBT-artiesten om op te treden in de videoclip (zie boven).

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden